Korepetycje język angielski matura

Ogłoszenie dodane w miejscowości Bochnia w kategorii Pozostałe usługi

Udzielam korepetycji z j. angielskiego na poziomie : od podstaw, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych: od dzieci po osoby dorosłe. Pomagam w odrabianiu prac domowych, uczę do sprawdzianów, testów końcowych oraz matury, a także przygotowuje dorosłych np. do pracy za granicą. Ustalam indywidualny tok nauki, zależnie od poziomu - wyznaczam go już na pierwszym spotkaniu poprzez test, który sama opracowałam. Pokazuje on, co sprawia uczniowi trudność, co trzeba poprawić, jaki materiał należy powtórzyć i w ogóle od czego zacząć, aby był efekt :) W większości przypadków stosuję tzw. "Metodę bezpośrednią", polegającą na nauczaniu i tłumaczeniu tylko i wyłącznie w języku angielskim. 100 % zdawalności ! Wszyscy moi uczniowie zdali maturę z bardzo dobrym wynikiem ! Do dyspozycji uczniów materiały pomocnicze : słownik angiesko-polski/polsko-angielski, tablica, słownik fonetyczny, odtwarzacz CD, słuchawki, książki w j. angielskim, podręczniki, ćwiczenia, matury i testy próbne. Gwarantuje naukę w połączeniu z dobrą, bezstresową ale mobilizującą atmosferą, w przypadku dzieci: z zabawą/piosenkami/bajkami, a w przypadku wszystkich : z dobrą energią i humorem :) wkładam całe serce w to co robię i staram się pomóc każdemu z osobna by zrozumiał i pokochał angielski tak jak ja. 


 


Posiadam certyfikat TOEIC. Mam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Obecnie podjęłam się kontynuacji studiów na tym samym kierunku - filologia angielska. 


 


Cena to 50 zł za godzinę lekcyjną. (45 minut). Zajęcia są bardzo intensywne i tylko w języku angielskim (*zależnie od poziomu ucznia*) Możliwość lekcji on-line lub stacjonarnie. Nie dojeżdżam do uczniów. 


 


Możliwość nauki niemieckiego po angielsku (100 zł godzina lekcyjna).


Zapraszam ! Tel. 732-959-555


Strona www: